Safety light curtain S4BR30-300-S, receiver, 300 mm, resolution 30 mm
Price:
Level sensor LMP307, 0-1 m H2O, 4-20 mA, 5 m PUR cable
Safety Light Curtain S4BE30-300-S, emitter, 300 mm, resolution: 30 mm
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8493/image_1920?unique=19eff11
Brand Banner Engineering
Array sensor resolution 30 mm
Supply 24 VDC
Measuring range 12 m
Array sensor height 300 mm