Drošības gaismas aizkari S4BR30-300-S, uztvērējs, 300 mm, izšķirtspēja: 30 mm
Cena:
Līmeņa sensors LMP307, 0-1 m H2O, 4-20 mA, 5 m PUR kabelis
Drošības gaismas aizkari S4BE30-300-S, raidītājs, 300 mm, izšķirtspēja: 30 mm
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8493/image_1920?unique=19eff11
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja
  • Barošana
  • Mērīšanas diapazons
  • Drošības gaismas aizkaru augstums
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja 30 mm
Barošana 24 VDC
Mērīšanas diapazons 12 m
Drošības gaismas aizkaru augstums 300 mm