Induktīvais sensors NI8-M18-AP6X/S120
Cena:
Induktīvais sensors NI5-EG12SK-AP6X
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8145/image_1920?unique=00060bb
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Barošana
  • Barošana
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
  • Maksimālā darba temperatūra
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 8 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M18
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums Kabeļa savienojums
Kabeļa garums 2 m
Barošana 12 VDC, 24 VDC
Vadu skaits 3-vadu
Slēdža funkcija NO
Maksimālā darba temperatūra +120°C