Kapacitatīvais sensors BCC10-S30-VP4X-H1141
Cena:
Induktīvais sensors NI3-M08E-AP6X-V1131
Connection cable RKH4.5-15/TFG
Connection cable RKH4.5-15/TFG
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/2421/image_1920?unique=0815665
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 10 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M30
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC