Kapacitatīvais sensors BC15-M30-IOL-H1141
Cena:
Kapacitatīvais sensors BC8-M18-IOL-H1141
Foto sensors difūzais OT330.GN-GLZZJ.72OV/0030, BGS, push-pull, IO-link
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8097/image_1920?unique=650fd2c
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Sensora izmērs
  • Barošana
  • Komunikācija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 15 mm
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush), Izvirzīts (non-flush)
Sensora izmērs M30
Elektriskais pievienojums M12
Vadu skaits 4-vadu
Barošana 12 VDC, 24 VDC