Kapacitatīvais sensors BC15-M30-IOL
Cena:
Kapacitatīvais sensors BC8-M18-IOL
Kapacitatīvais sensors BC8-M18-IOL-H1141
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8094/image_1920?unique=650fd2c
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Sensora izmērs
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Vadu skaits
  • Barošana
  • Barošana
  • Komunikācija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 15 mm
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush), Izvirzīts (non-flush)
Sensora izmērs M30
Elektriskais pievienojums Kabeļa savienojums
Kabeļa garums 2 m
Vadu skaits 4-vadu
Barošana 12 VDC, 24 VDC