Safety light curtain S4BR14-300-S, receiver, 300 mm, resolution 14 mm
Price:
Safety Light Curtain S4BE14-300-S, emitter, 300 mm, resolution: 14 mm
Industrial ph sensor, 0-14ph, max +100C, out 4-20mA+RS485, glass
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8546/image_1920?unique=29fdcbc
Brand Banner Engineering
Array sensor height 300 mm
Array sensor resolution 14 mm
Supply 24 VDC