Induktīvais sensors NI20-M30-AN6X-H1141
Cena:
Induktīvais sensors NI20-M30-AP6X-H1141
Konektors B81121-0/PG9
Konektors B81121-0/PG9
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/155/image_1920?unique=68dd15d
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 20 mm
Pozīcijas sensoru izeja NPN
Sensora izmērs M30
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC