Induktīvais sensors NI14-M18-AP6X-H1141
Cena:
Induktīvais sensors NI8-M12-VP6X 7M
Induktīvais sensors NI14-M18-AN6X-H1141
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/142/image_1920?unique=3f835ab
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 14 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M18
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC