Lāzera Sensors Q20-2KLAF2-Q, 20...2000mm, IO-Link, PNP 150mm 4-pin M8 kabelis
Cena:
Lāzera Sensors Q20-2KLAF3-Q, 20...3000mm, IO-Link, PNP, 150mm 4-pin M8 kabelis
Lāzera Sensors Q20-2KLAF2-Q5, 20...2000mm, IO-Link, PNP, 150mm 4-pin M12 kabelis
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8963/image_1920?unique=ea0a4a9
Q20-2KLAF2-Q ir kompakts lāzera attāluma sensors ar 20 mm – 2000 mm darbības diapazonu. Tas piedāvā IO-Link un PNP izeju, kā arī lietotāja izvēlētu otro kanālu attālinātai ievadei, PNP izejai vai PFM Pulse Pro izejai. Sarkanā izlīdzināšanas LED atvieglo iestatīšanu, bet IP67 korpuss un 10–30 V DC barošana nodrošina uzticamu darbību rūpniecībā.
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Darbības veids
  • Mērīšanas diapazons
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
  • Darbības veids
  • Komunikācija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Darbības veids Difūzais, BGS regulējams
Mērīšanas diapazons 2 m
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Elektriskais pievienojums M8
Barošana 12 VDC, 24 VDC