Induktīvais sensors NI30U-EM30WD-AP6X
Cena:
Slēdzis M22-WK3, 3 pozīcijas, nefiksējošs
Līmeņa sensors LMK458, 0-0.85 m H20, 4-20 mA, 5 m TPE-U cable
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/3156/image_1920?unique=650fd2c
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Barošana
  • Barošana
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 30 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M30
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums Kabeļa savienojums
Kabeļa garums 2 m
Barošana 12 VDC, 24 VDC