Induktīvais sensors BI10U-CA25-AP6X2-H1141
Cena:
Apollon-Q Radar Distanzsensor NB-IoT, LTE-CAT-M1, GNSS
MAR.12 Marķieru uzlīme
MAR.12 Marķieru uzlīme
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8510/image_1920?unique=5f1fbc1
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 10 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs Cits
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush)
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC