Inductive sensor BI10U-CA25-AP6X2-H1141
Price:
Apollon-Q Radar Distanzsensor NB-IoT, LTE-CAT-M1, GNSS
MAR.12 Marker label
MAR.12 Marker label
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8510/image_1920?unique=5f1fbc1
Not Available For Sale
  • Brand
  • Proximity sensor max distance
  • Proximity sensor output
  • Sensor size
  • Mounting type (Inductive/Capacitive) sensors
  • Wiring
  • Switch function
This combination does not exist.
Internal Reference
Brand TURCK
Proximity sensor max distance 10 mm
Proximity sensor output PNP
Sensor size Other
Mounting type (Inductive/Capacitive) sensors Flush
Electrical connection M12
Supply 12 VDC, 24 VDC