LED light WLS28-2CW145XPBQ, L = 28 mm
Price:
LED indication tower, TL50BLG2YR1CQ, red, yellow, green
Retro-reflector BRT-84
Retro-reflector BRT-84
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9417/image_1920?unique=29fdcbc
Not Available For Sale
  • Brand
  • Color & Sound
Internal Reference
Brand Banner Engineering
Color & Sound White
Electrical connection M12
Supply 12 VDC, 24 VDC