Induktīvais sensors IPS40-S15PCOL-PG13, PNP, Sn= 15 mm, flush, NO+NC, PG13
Cena:
Līmeņa slēdzis RN4001, 230 Vac, G 1", universāla plastmasa lāpstiņa 27x150 mm, L=140 mm
Induktīvais sensors IPS8-N6PO60-A8, Sn=6 mm, non-flush, garš korpuss, PNP, NO, M8
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8817/image_1920?unique=03ee51e
Not Available For Sale
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Barošana
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
IPS40-S15PCOL-PG13
Sensoru maksimālā distance 15 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs Cits
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush)
Elektriskais pievienojums Spailes
Barošana 24 VDC