Induktīvais sensors NI10-G18-Y1X
Cena:
Līmeņa slēdzis RN4001, 24VDC/22..230VAC, G 1½", L=200mm, boot shaped vane 40x98mm
Induktīvais sensors BI10-M30-ADZ3X
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9312/image_1920?unique=67f89cb
ATEX category II 1 G, Ex zone 0
ATEX category II 1 D, Ex zone 20
SIL2
SIL3
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Induktīvo/Magnētisko/Kapacitatīvo maksimālā distance
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Vadu skaits
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
40151
Ražotājs Turck
Pozīcijas sensoru izeja NAMUR, 2-vadu
Induktīvo/Magnētisko/Kapacitatīvo maksimālā distance 10 mm