Drošības gaismas aizkari S4BE30-600-S, raidītājs, 600 mm, izšķirtspēja: 30 mm
Cena:
Spiediena sensors 17.600G, 0...6 bar, 4-20 mA, G 1/2" EN 837, M12, 4-pin konektors
Drošības gaismas aizkari S4BR30-600-S, uztvērējs, 600 mm, izšķirtspēja 30 mm
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9086/image_1920?unique=d7023ad
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Barošana
  • Mērīšanas diapazons
  • Drošības gaismas aizkaru augstums
  • Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Barošana 24 VDC
Mērīšanas diapazons 12 m
Drošības gaismas aizkaru augstums 600 mm
Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja 30 mm