Drošības gaismaz aizkari S4BR14-300-S, uztvērējs, 300 mm, izšķirtspēja: 14 mm
Cena:
Drošības gaismas aizkari S4BE14-300-S, raidītājs, 300 mm, izšķirtspēja: 14 mm
Industriāls ph sensors, 0-14ph, max +100C, izeja 4-20mA+RS485, 3/4BSP mont.
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8546/image_1920?unique=29fdcbc
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Drošības gaismas aizkaru augstums
  • Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja
  • Barošana
  • Mērīšanas diapazons
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Drošības gaismas aizkaru augstums 300 mm
Drošības gaismas aizkaru izšķirtspēja 14 mm
Barošana 24 VDC