Drošības barjera gaismas aizkari SLLE40-1190-S EZ-SCREEN LS
Cena:
Pakomāts personīgais lielākiem sūtījumiem, aplikācijas vai koda atvēršana, Bluetooth
Drošības barjera gaismas aizkari SLLR40-1190-S EZ-SCREEN LS
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/6448/image_1920?unique=29fdcbc
Emitter; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1190 mm (46.9 in.); Housing: Yellow; Connection: Removable