LED gaisma WLS15XDW0640DSQP, L = 640 mm
Cena:
Level sensor LMP331, 0-25m H2O, 4-20 mA, G 3/4" DIN 3852, flush
Level sensor, radar, 4°, 0-30m, 4-20mA HART, G1" thread, 15m cable
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8871/image_1920?unique=29fdcbc
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Krāsa & Skaņa
  • Vadu skaits
  • Kabeļa garums
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Krāsa & Skaņa Balts
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC