LED gaisma WLS28-2CW145XPBQ, L = 28 mm
Cena:
LED indikācijas tornis TL50BLG2YR1CQ, sarkans, dzeltens, zaļš
Atstarotājs BRT-84
Atstarotājs BRT-84
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9417/image_1920?unique=29fdcbc
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Krāsa & Skaņa
Iekšējā atsauce
Ražotājs Banner Engineering
Krāsa & Skaņa Balts
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC