Induktīvais sensors BI1U-S12-AP6X/S1132
Cena:
Magnētinduktīvais sensors BIM-NST-AP6X-V1131
Induktīvais sensors BI4U-S18-AP6X/S1132
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8416/image_1920?unique=94a7df0
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Barošana
  • Barošana
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 1 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M12
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush)
Elektriskais pievienojums Kabeļa savienojums
Kabeļa garums 2 m
Barošana 12 VDC, 24 VDC