Induktīvais sensors NI75U-Q80-VP4X2-H1141
Cena:
Radara sensors NivoRadar® - NR 3200 | vītnes tipa antena, 4-20 mA HART, bez displeja
PROFIsafe / PROFINET I/O modulis TBPN-L5-4FDI-4FDX
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8375/image_1920?unique=874d90c
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 75 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs Cits
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC