Induktīvais sensors BI10-M30-ADZ3X
Cena:
Induktīvais sensors NI10-G18-Y1X
Spiediena sensors PT40R-2004-U1-H1141/X, 0...40 bar, 0-10 V, G 1/4" male, M12 konektors, 4-pinu
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9313/image_1920?unique=35153b4
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Sensoru maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Elektriskais pievienojums
  • Kabeļa garums
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Sensoru maksimālā distance 10 mm
Pozīcijas sensoru izeja 2-vadu
Sensora izmērs M30
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Līdz ar virsmu (flush)
Elektriskais pievienojums Kabeļa savienojums
Kabeļa garums 2 m
Barošana 12 VDC, 24 VDC, 24 VAC, 230 VAC