Color sensor CRT 20B M/P-12-004-S12
Price:
Level sensor LMK809L, 0-2.5 m, 4-20 mA, 10 m cable, for sewerage
Pressure switch DS6, 0...20 bar, 2 switching outputs, M8, 4-pin metal connector, G 1/4" DIN 3852
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/9423/image_1920?unique=47b597b
Without packiging.
Operating range: 9.5 ... 15.5 mm
4 x switching outputs
Not Available For Sale
  • Brand
  • Proximity sensor output
  • Proximity sensor output
  • Wiring
  • Sensor size
  • Switch function
  • Switch function
This combination does not exist.
Internal Reference
50109600L
Brand Leuze
Proximity sensor output PNP, PNP/NPN
Electrical connection M12
Supply 12 VDC, 24 VDC