LED strip light WLS15XDW0920DSQP, L = 920 mm
Price:
Connector M12 Female B-coded (Profibus), 5-pin, screw terminal, 6...8mm
Level sensor, radar, 4°, 0-30m, 4-20mA HART, G1" thread, 25m cable
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/8892/image_1920?unique=29fdcbc
Not Available For Sale
  • Brand
  • Color & Sound
  • Wiring
  • Cable lenght
This combination does not exist.
Internal Reference
Brand Banner Engineering
Color & Sound White
Electrical connection M12
Supply 12 VDC, 24 VDC