Induktīvais sensors NI30U-EM30WD-AP6X-H1141/3GD
Cena:
Induktīvais sensors IFW200
Induktīvais sensors IFW200
Induktīvais sensors NI5-G12K-AP6X
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/2275/image_1920?unique=650fd2c
Pārtikas nozarei
ATEX category II 3 G, Ex zone 2
ATEX category II 3 D, Ex zone 22
Not Available For Sale
  • Ražotājs
  • Induktīvo/Magnētisko/Kapacitatīvo maksimālā distance
  • Pozīcijas sensoru izeja
  • Sensora izmērs
  • Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem
  • Vadu skaits
  • Slēdža funkcija
Šāda kombinācija nepastāv.
Iekšējā atsauce
Ražotājs Turck
Induktīvo/Magnētisko/Kapacitatīvo maksimālā distance 30 mm
Pozīcijas sensoru izeja PNP
Sensora izmērs M30
Montāža (Induktīvajiem/Kapacitatīvajiem) sensoriem Izvirzīts (non-flush)
Elektriskais pievienojums M12
Barošana 12 VDC, 24 VDC