Isolating transducer IM33-22EX-HI/24VDC
Price:
Level switch RN3001, 230VAC, ATEX II 1/2D Ex ta/tb IIIC T! Da/Db, boot-shaped vane 40 x 98 mm, L = 200
Pressure sensor DMP331, -1...10 bar, 4-20 mA Ex ia, G 1/2" DIN 3852
https://www.willsensors.com/web/image/product.template/2269/image_1920?unique=96bab04
ATEX, IECEx, UL, CFMUS, TR CU, CCOE, Kosha; Installation in zone 2
Input circuits: 0/4…20 mA
Output circuits: 0/4…20 mA
Internal Reference
Brand TURCK
Supply 12 VDC, 24 VDC